Mărgele lucioase din ochi de tigru, piele împletită și accente din oțel inoxidabil formează o brățară cu aspect stratificat, masculin. Combinația dintre piatra naturală și pielea netedă subliniază materialele alese și un design curat și structurat. Mărgelele reflectă lumina, iar pielea oferă un contrast echilibrat.
- Materiale de calitate: Componente din oțel inoxidabil fără nichel, ochi de tigru natural și piele rezistentă fac brățara durabilă pentru uzul zilnic.
- Potrivire confortabilă: Mărgelele lustruite și pielea împletită, moale, stau bine pe încheietură și sunt confortabile pe tot parcursul zilei.
- Închizător sigur: Închizătoarea din oțel inoxidabil menține brățara fixă și permite punerea și scoaterea ușoară.
Tonurile calde de maro ale ochiului de tigru adaugă profunzime subtilă, iar pielea neagră împletită dă textură și echilibru. Brățara are un aspect discret, dar bine conturat și se potrivește cu cămăși casual, un ceas sau ținute simple de seară. Finisajul lustruit și variațiile naturale ale pietrei fac fiecare brățară ușor unică.
O brățară de încredere pe care o poți purta oriunde. O alegere simplă pentru tine sau ca dar.